Šikulky u Sýkorek

Občanské sdružení „Šikulky u Sýkorek“ bylo nápadem několika lidiček, kteří chtějí část svého volného času věnovat společným zájmům. Sdružení bylo tedy založeno v únoru roku 2009 se sídlem v Loučanech na Olomoucku. Následný pokus o vybudování prostor k vlastní činnosti ztroskotal na financích a tak další aktivity byly podle možností.

Někdy v prvním pololetí roku 2010 se začala rodit myšlenka, jak spojit různé lidi se společnými zájmy. Různých nápadů bylo spousta ale žádný z nich, nebyl tím pravým. Když se však z těch růzých nápadů vzali některé části, najednou to celé začalo dostávat smysl a směr. Celé to však trvalo ještě dosti dlouho, nicméně v listopadu roku 2012 jsme to celé spustili a tak vznikl projekt, který jsme nazvali „Hanácký glétování“. O tom však více v záložce „Hanácký glétování“ a „Hanácké vérobek“.

Naší členskou základnu tvoří lidé různých řemesel, koníčků a zájmů. Najdete zde šité dekorace, výrobky z pedigu, vazby živých i suchých květin, dřevěné hračky, dřevěné dekorace a spousty dalších. Máme přátele kteří svojí čiností doplňují spousty dalších řemesel a zájmů. Rovněž se naši členové účastní různých jarmarků a akcí, na kterých si návštěvníci mohou spoustu věcí vyzkoušet.

Přidej komentář

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Naše nabídka